CB Report po novom

CB report – vnútroklubový informačný spravodaj  vychádza od úplných počiatkov SCBR. Vo svojich začiatkoch bol jediným zdrojom informácií o dianí na pásme, klubových akciách, stretnutiach a súťažiach. Príchodom internetu a s rozmachom sociálnych sietí sa nové informácie k cébečkárom dostávajú omnoho rýchlejšie.

Často sa stávalo, že časopis poslaný na adresu uvedenú na prihláške sa vrátil s poznámkou “adresát neznámy”. Dôvodom je najmä zmena bydliska a neoznámenie novej adresy predstaviteľom SCBR.

CB REPORT 1/2014Na jarnom CB stretnutí na Remate bol podaný návrh na ukončenie vydávania tlačenej verzie CB REPORTu. Vedenie klubu však argumentovalo aj tým, že klub má stále takých členov, pre ktorých je CB REPORT jediným spojením s CB dianím na Slovensku. Preto prítomní cébečkári navrhli riešenie, ktoré sa zapáčilo mnohým.

V snahe znížiť náklady na zasielanie a aj tlač časopisu a zároveň zachovanie tlačenej formy CB REPORTu dávame všetkým riadnym členom SCBR (ktorí majú zaplatené členský príspevok na dané obdobie) možnosť požiadať o zasielanie časopisu v elektronickej podobe vo formáte PDF a zároveň zastavenie posielania tlačenej verzie. Ak teda požadujete zasielanie elektronickej verzie časopisu, stačí vyplniť nižšie zverejnený formulár. Najbližšie číslo vám príde poslednýkrát ešte v tlačenej podobe, avšak dostanete už aj elektronickú verziu.

Zároveň oznamujeme, že Albbert Slovenská Ľupča (SK-670) spracováva všetky staré tlačené čísla do elektronickej podoby a postupne budú zverejnené na webe a budú k dispozícii na stiahnutie. Nové čísla budeme pridávať s niekoľkomesačným oneskorením v porovnaní s posielaním na adresy členov.

Marconi Partizánske
(SK-424)  Zaškrtnutím tohto políčka dávam súhlas so zrušením zasielania tlačenej verzie CB REPORTu na moju poštovú adresu a zároveň žiadam o zasielanie elektronickej verziu na moju e-mailovú adresu.

  Loading

  O Marconi PE

  Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
  Tento obsah bol zaradený v CB REPORT. Zálohujte si trvalý odkaz.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

  *