Chceš CB REPORT v PDF?

Členovia SCBR dostávajú niekoľkokrát ročne klubový “časopis” CB REPORT. Pred  niekoľkými rokmi sme dali možnosť prihlásiť sa na odber elektronickej formy (PDF) s doručením na e-mail.

Ak sú, najmä medzi novými členmi SCBR, takí, ktorí tiež preferujú elektronickú formu pred klasickou tlačenou podobou, prihláste sa vyplnením krátkeho formulára na webe.
Najbližšie číslo bude distribuované v priebehu budúceho týždňa (11.-15.7.2022).

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v CB REPORT. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na Chceš CB REPORT v PDF?

  1. Marconi PE povedal:

    Ahoj Žáne, to “prihláste sa” znamená prihlásiť sa do klubu SCBR, zaplatiť členské, v rámci ktorého je predplatený aj CB REPORT. O ten môžeš požiadať digitálne, alebo ho klasicky dostávaš tlačený poštou.

  2. Honza povedal:

    Ahoj, v textu článku je psáno ” Ak nie ste, ani ste nikdy neboli členom SCBR, prihláste sa a CB report vám bude zasielaný v ….. ” Znamená to že o zasílání CB reportu mohu požádat i já? Po konci ” CB reportu”, “Výzvy na kanále” a i “Júnošíka” není o CB mimo www stránek co číst. Pěkný den přeje Honza – Expedice Žába. 73

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*