CB stretnutie Remata dočasne odložené

Tak radi by sme Vám sprostredkovali nejaké konečne pozitívne správy v tomto ťažkom období, ale opak je pravdou…

 

Termín tohtoročného stretnutia Remata 2020 bol stanovený na 25. apríla 2020. Nakoľko je ale v súčasnej dobe v našej krajine situácia, pri ktorej len ťažko vieme predpokladať ďalší vývoj a s ním spojené obmedzenia, rozhodli sme sa po vzájomnej porade nasledovne.

CB stretnutie Remata sa v pôvodnom termíne neuskutoční a je dočasne odložené na neurčito. Nový, náhradný termín CB stretnutia bude oznámený CB verejnosti v dostatočnom predstihu.

 

Organizačný výbor stretnutia

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

4 reakcie na CB stretnutie Remata dočasne odložené

 1. SK 021 povedal:

  Ahoj Demon, výborná myšlienka, stretnutí priaznivcov CB by mohlo byť viac a veru aj v doteraz netradičných termínoch. Ja ak sa to zrealizuje prídem.
  Inak ako o najbližšom termíne pre tohtoročnú Rematu uvažujeme o konci mája, resp. začiatku júna. Včas budeme cez SCBR informovať.
  A pre všetkých čo majú chuť na tohto víkendový turistický výlet – od piatku bude obsadený Kaktus maják , možnosť vysielania, opekania, prejedania sa a množstva podobných užitočných aktivít zaistená . Všetci ste vítaný.
  SK021, Nautilus Handlová, zakladateľ a spoluorganizátor CB stretnutia Remata.

 2. Stenly povedal:

  Určite by sme prišli aj my 🙂

 3. Skipper Kittsee povedal:

  Demonn, to znie veľmi dobre. Určite by sme prišli.

 4. Demonn povedal:

  Je škoda, že tradícia jarných stretnutí utrpela toto dobou, ale bohužial musíme brať realitu takú aká je. OCBR ponúka riešenie – máme zabezpečené na október priestory na Jankovom Vŕšku aj s ubytovaním . K dispozícii je veľká reštaurácia, veľké parkoviská a množstvo možností voľnočasových aktivít. Je vybavená zľava na ubytko aj jedlo. Takže, ak Vás ponuka zaujala, môžeme si to prebrať dopodrobna, prípadne ísť osobne dojednať veci priamo na Jankov Vršok. V pláne bola aj úzávera komunikácie, aby bolo možné sa vyjašiť na trati automobilov do vrchu. 73 SK588 Demonn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*