CB/PMR kalendár 2022

Už niekoľko rokov sa pohrávam s myšlienkou dať pre členov  SCBR vyrobiť stolový kalendár s CB tématikou. Chýba mi však dôležitá súčasť: kvalitné fotografie s CB a PMR tématikou.

Pre kalendárny rok 2021 vyrobili v CB klube Česká Lípa stolový kalendár, ktorý sa stretol s veľkým záujmom.

Preto som sa rozhodol, že pre kalendárny rok 2022 pripravím podklady pre CB a PMR kalendár, ktorý bude k dispozícii v závere toho budúceho kalendárneho roka. Grafickú úpravu nie je problém spraviť, horšie to však je s fotografiami. Mám v archíve mnoho fotiek z mnohých CB akcií, ale pre kalendár nie sú vyhovujúce. Preto Vás všetkých touto cestou prosím o spoluprácu. Pokúste sa počas Vašich portejblov, stretnutí alebo iných CB a PMR akcií spraviť pekné fotky súvisiace s našim koníčkom. Aby ste vedeli o aké fotky máme záujem, prikladám niekoľko návrhov listov budúceho kalendára.Na fotografie máme aj určité požiadavky:

  • Do kalendára použijeme fotky, na ktorých nebudú žiadne osoby, alebo nie sú priamym objektom fotografie.
  • Na fotografiách nesmú byť viditeľné reklamné nápisy alebo pútače firiem, spoločností a organizácií.
  • Posielajte nám fotografie v maximálnej kvalite, plnom rozlíšení, bez úprav a retuše.
  • Ideálne sú fotografie “na výšku”, rozmer fotografie bude približne 10 x 13 cm
  • Ku každej fotografii (sérii fotiek) pridajte volačku autora, miesto a dátum fotografie, prípadne názov akcie, na ktorej fotka vznikla. Ak to bude možné, budeme fotky radiť na listy kalendára podľa dátumu.

Vaše fotografie, ktoré nám dáte k dispozícii pre zaradenie do kalendáru, posielajte na  martin.znasik@gmail.com priebežne počas roka. Tým uľahčíte prípravy kalendára. V druhej polovici roka 2021 spustíme objednávkový formulár. To už budú známe aj cenové podmienky výroby a uvidíme, či pre členov SCBR bude kalendár zdarma, alebo s výraznou zľavou, alebo za plnú sumu. Toto rozhodnutie bude na pleciach prezídia SCBR na stretnutí na Remate. Isté je, že kalendár bude určený všetkým záujemcom, nielen členom SCBR. Čím vyšší totiž bude náklad, tým nižšia bude predajná cena.

Marconi Partizánske
SK-424

 

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

5 reakcií na CB/PMR kalendár 2022

  1. Jano ZH povedal:

    Budem fotit a mam aj ja zaujem

  2. Alan Trnava povedal:

    Dobrý nápad. Aj ja by som chcel.

  3. Strasidlo Kosice povedal:

    aj ja mam zaujem

  4. Skipper Kittsee povedal:

    Ja tiež mám záujem.
    Skvelý nápad Martin!

  5. Snikers Nemšová povedal:

    Uz teraz mam zaujem 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*