Jarný CB Závod 2021 ako náhrada za Zimný CB Závod

Ako bolo avizované dávnejšie, ak situácia dovolí, náhradou za zrušený Zimný CB Závod by mohol byť Jarný CB Závod. Ten čas práve nadišiel…

 

Po dnešnej tlačovke ministra zdravotníctva som plný optimizmu. Ak vraj aj budúci týždeň bude pokračovať “pozitívny trend” a neprejavia sa nejaké extra porušenia zo zákazov počas Veľkej Noci, mohlo by sa Slovensko od 19.4.2021 prepnúť do tzv. bordovej fázy. To pre nás CB portejblistov znamená, že by sme s negatívnym testom mohli cestovať do prírody aj mimo svoj okres!!!

Ako osoba poverená prezídiom SCBR pre organizovanie Zimného CB Závodu, teda vyhlasujem dátum konania sa Jarného CB Závodu na 24.-25. apríla 2021.

Propozície súťaže zostávajú nezmenené. Jediná zmena je teda len v dátume konania a logicky aj v dátume odoslania súťažných denníkov.

Podobný trend uvoľňovania pandemických opatrení je naplánovaný aj v Českej republike a tak si myslím, že nám tento aprílový termín bude všetkým vyhovovať.

Dúfam teda, že pozitívny trend BUDE pokračovať aj budúci týždeň a nám všetkým už bude umožnené slobodne cestovať. Teším sa teda na stretnutia v éteri s Vami všetkými priatelia.

Športu zdar, zdravému telu a CB portejblovaniu zvlášť !

73

Števo Zvolen SK-525

 

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

4 reakcie na Jarný CB Závod 2021 ako náhrada za Zimný CB Závod

 1. Expedice Žába OK9ATD povedal:

  Zdarec, to jsem zvědav jak to vše dopadne. Právě jsem dal za Edu pozvánku na cbdx na DXing Milana 42. Názor Eda jsem kdysi (při pořádání CB Contestu) poznal skoro “na vlastní kůži”, názor Števa loni na podzim na Telegramu. Spojení obou akcí bylo, je a bude podle mne přínosem CB vysílání. Ale ….
  Přeji všem pěkný den, Honza – Expedice Žába. 73 PS: nemá někdo z Vás tuto anténu co prodává AWAS? http://www.awas.sk/obrazok.php?co=https://eshop.awas.sk/media/3728/detail_1596771008-3392a838.jpg Proton PT 99.

 2. Kaso povedal:

  Ja osobne som ZA jarný CB závod v tomto termíne, o to viac sa stretne na pásme ľudí a môže pospominat na Milana42. Trochu iný názor môže mať Delta, keď sa ku klasickým inicialom spojenia povie, v akom kraji vysiela.
  Osobne budem na kopci ešte oslavovať meniny, ale myslím že to stihnem 🙂

 3. števo zv povedal:

  To sa musíš nakontaktovať na Deltu Stará Turá.

  Milana som mal tú česť poznať osobne. Keď sme spolu stúpali lanovkou z Donovalov na Novú Hoľu sa mi priznal, že má z lanoviek ohromný strach…Veľmi rád budem na neho počas Jarného CB Závodu spomínať.

 4. Radek Lichnov povedal:

  Ahoj a nejake informace o paralelnej akci DXing Milana 42 ?

  Nasel jsem jen toto:

  CB spolok Veľká Javorina pozýva všetkých priaznivcov vysielania CB a PMR na volné vysielanie ako spomienku na Milana 42 dňa 24.apríla 2021,začiatok v popoľudajších hodinách. Vysielanie bez reportov,bonusov,zrovnávania si časov.Dočoputia v etéri !
  Delta Stará Turá,Edo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*