Meranie antén č.4

S akciami sa akoby roztrhlo vrece. Do redakcie nám dorazila pozvánka na ďalšiu CB akciu, tentokrát Meranie antén #4

 

Tak ako každý rok sa čaká na stretnutie na Remate, kde sa dozviem, čo nové a zaujímavé nás čaká v tejto CB sezóne – nebolo tomu inak ani tento rok. Po schôdzi, kde sme si vypočuli termíny sútaží, vrátane plánovaného jesenného stretnutia na Donovaloch, tak sme sa rozhodli, že usporiadame už štvrtý ročník stretnutia Meranie antén. Pre tých, ktorým tento názov nič nehovorí, sa jedná o stretnutie všetkých priaznivcov rádiových vĺn, ktorí radi posedia a podebatujú niekde v prírode pri ohníku, v doprovode dobrého jedla a pitia. Jedná sa o neformálne stretnutie, kde nie je stanovený žiadny pevný program – je na každom jednotlivcovi ako strávi toto stretnutie. Ako ukázali minulé ročníky, väčšina prítomných zvolí osobné stretnutie s ľudmi, ktorých počujú na opačnej strane za vysielačkou počas súťaží.

Kde? Horská chata Vyškovec  JN88VW

Kedy? 5 a 6 .júla 2019 ( je to piatok a sobota – v piatok je sviatok sv.Cyrila a Metoda )

Ubytovanie? Výber nocľahu je individuálny – môže sa spať vonku pod širákom, pod stanom, v aute alebo v karavane. Podarilo sa nám rezervovať 2 izby na chate aj na piatok aj na sobotu – viem je to asi málo, ale v tom čase bude letná sezóna v plnom prúde a ostatné izby boli rezervované už v marci.

Stravovanie? Čo sa týka stravovania je možnosť priamo na chate, kde sa podávajú raňajky, obedy a večere. Samozrejmosťou bude čapované pivo a nealko.

Parkovanie? Za chatou je veľké parkovisko, ktoré nám bude k dispozícii.

Na ploche za chatou sa nachádza veľké ohnisko, kde je možnosť posedieť, opekať, čo to naliať zo svojej záhradky. Je tam privedená zásuvka na 220V, takže nebude problém zapojiť večer svetlo alebo hudbu a pod.

Kto bude mať záujem, môže si postaviť anténu a spraviť pár spojení – je to v okolí Mikulčinho vrchu a lieta to tam pekne.

PS: Kto sa rozhodne objednať si izbu – je dohoda s pani chatárkou, že spomínané izby nám bude rezervovať do 15.júna ! Pri nahlasovaní izieb treba zdôrazniť, že si ju zajednávate na akciu Meranie antén.

Kontakt? info@chatavyskovec.cz alebo https://sk-sk.facebook.com/horska.chata.vyskovec/

Kto by sa chcel spýtať, čo a ako funguje, tak napíšte : cestar2@centrum.sk  alebo   pepinkoz@gmail.com

73 Boris Trnava a Miro Hlohovec  73

PS od redakcie webu SCBR.sk: Do komentárov napíšte, kto sa na túto akciu chystáte!, bude tak prehľad o tom, koľkí sa tam nakoniec stretneme.

 

 

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

3 reakcie na Meranie antén č.4

 1. Alan TT povedal:

  Super, že sa podarilo nájsť nejaký termín, viem že to nebolo jednoduché.
  Minulý rok bolo fantasticky. Tie debaty pri ohníku až do rána sú zážitok na dlhú dobu.
  Pokúsim sa prísť. Aj s Jankou TT :). Ale z rodinných dôvodov len v sobotu.
  73 Alan Trnava.

 2. Felix Francova Lhota povedal:

  Asi dojedu na 60%.

 3. Mailo DCA povedal:

  Boris, čakal som na tento post od stretnutia na Remate, určite prídem!
  Pozdravujem Ťa a rovnako aj Mirka HC.
  83 a dovidenia 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*