Opustil nás Satelit Nová Dubnica

V stredu podvečer zazvonil telefón a Démon Dubnica mi smutným hlasom oznámil ešte smutnejšiu správu – opustil nás Satelit Nová Dubnica (SK-280)…

 

Odísť, je pojem, ktorý si v bežnom živote málo kto uvedomuje až do jeho úplných dôsledkov. Neustále niekto niekam odchádza, ale potom sa vráti a všetko sa dostane opäť do normálu. No čo v takej chvíli, keď niekto odíde a vy s istotou viete, že späť sa už nikdy nevráti, už mu nebudete môcť povedať, čo ste ešte nestihli a urobiť pre neho to, čo ste mali urobiť už dávno? Aj takéto okamihy prináša život.  4.11.2020 navždy odišiel náš priateľ Laco, odišiel ticho bez rozlúčky, náhle a nečakane.

Nikto z nás a dokonca ani z vlastnej rodiny mu nestihol povedať posledné slová na rozlúčku, stisnúť mu ruku a vyjadriť úctu za to, čo pre nás vo svojom živote vykonal. A bolo toho veľa. Laco bol obetavý človek, ktorý komu mohol, tomu pomohol. Nezištne poradil keď bolo treba, pomohol materiálne, ale aj vlastnou prácou. Bol zakladajúcim členom nášho Oblastného CB rádioklubu a od samého začiatku veľmi aktívny. Nevynechal takmer nijakú akciu a poriadali sme ich za tridsať rokov neúrekom. Malé, stredné , ale aj veľké niekoľkodňové, no vždy tam bol a vždy bol prínosom.

Miloval život, ľudí okolo seba a dával to patrične najavo, ak bolo potrebné niekomu pomôcť, nerozhodovalo, či je deň, alebo noc, jednoducho išiel a pomohol. Pre tieto veci si ho budeme navždy vážiť a pamätať. Nikdy nezabudneme a s úctou si vždy 4.11. na Teba Laco spomenieme.

Odpočívaj v pokoji, aj keď si svoju životnú svetskú cestu ukončil predčasne, v našich mysliach budeš kráčať ďalej s nami.

Laco ĎAKUJEME

Za OCBR Démon Dubnica SK-588

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*