Nežná na CB 2020 – zrušené

Dnes len veľmi krátko a stručne. OCBR oznamuje, že súťaž Nežná na CB 2020 sa neuskutoční.

 

Tento rok sa s nami nemazná, po zrušení plánovanej akcie ARAF 2020 Jankov Vŕšok, prišla na rad aj ďalšia naša plánovaná akcia – Nežná na CB 2020. Táto súťaž bola lokalizovaná na Slovenskú a Českú republiku.

Je nám nesmierne ľúto, že sa súťaž neuskutoční. V súčasnej situácii by nebolo vhodné z dôvodu neistoty, nakoľko nevieme, kedy bude zavedený zákaz vychádzania, čím by bolo znemožnené vyjsť na portejbl mnohým z nás.

Druhým rozhodujúcim faktorom je skutočnosť, že v čase konania súťaže, bude veľa ľudí v karanténe, čím by im bolo znemožnené sa súťaže zúčastniť.

Preto z dôvodu solidarity a férovosti plánovanú súťaž rušíme bez náhrady termínu.

Za OCBR Démon Dubnica

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY. Zálohujte si trvalý odkaz.

6 reakcií na Nežná na CB 2020 – zrušené

 1. kuzy73 povedal:

  a ja že sú komenty zrušené…. keď nie kde je môj koment ktorý som tam dával 2X. Nehodil sa? Bol príliš na rovinu?

 2. Dušan Kotmanová Rapovce povedal:

  Matúš 7:1

 3. Adam Zlaté Moravce povedal:

  kuzy73: Trošku nerozumiem tomuto tvojmu psychickému výlevu. Ale načo to sem ťaháš. Nikoho nezaujíma že si bol súčasťou nežnej, máme ťa zato ľutovať alebo chváliť?. Názov súťaže je len na poctu revolúcie. Každá revolúcia si niečo vyžiadala, tak si z toho pocti niečo iné. Nemusíš priamo politiku. Pochopím keby sa súťaž volá ŠTB večer na kopci aneb počúvaj čo dokážeš. Ale pri tejto situácíí je tvoj komentár absolútne nemiestny. Pokiaľ chceš vyjadriť svoj nesúhlas s terajším režimom, a ľutovať sa, páči sa, klub pamätníkov čaká.

 4. kuzy73 povedal:

  Názov akcie je vyložene politický. Preto som tu písal o politike aj prečo je to cele zlé. Démona neobviňujem to si urobil ty. Ja som ani netušil že to organizuje on. Myslel som že to tu len zverejnil ako výsledok “akcia nebude”.
  Z toho vyplýva že som ho nesúdil naopak ty súdiš mňa primitívnym argumentom že neviem čo kto pre CB na slovensku urobil. Toto bol taký tradičný komunistický výrok – Súdruh XY pre hento urobil veľa.
  Samozrejme že chcem aby sa tu politika neťahala je to tak lepšia ale prosím nedávajte potom akciám politické názvy! To naozaj nemá s CB nič spoločné.
  Mimochodom Števo, ty si tu jediný kto tu na niekoho kydal. Nauč sa ovládať a nepoužívaj argument škôlkara “kydať tu na svojich priateľov si nenecháme”. Prezrádza to na teba viac ako si myslíš. Ja nepotrebujem byť ocenený ani rádom rudé hviezdy ani rádom zlaté vařečky ani CB-čkar roka. Ja nie som devótny prisluhovač nikoho. Skritizujem každého bez rozdielu postavenia a som kritický aj k sebe. Skús to aj ty. Málo kto ťa bude mať rád ale ak budeš mať priateľov budú to ozajstný priateľa.

  Takže to celé zhrniem. Nedávajte prosím CB akciám politické názvy aby ste sa za to raz nemuseli hanbiť.

 5. števo zv povedal:

  Kuzy brzdi prosím…a váž slová pred tým ako ich napíšeš.

  Nepáči sa mi hlavne koniec Tvojho komentára, kde nepriamo obviňuješ Démona ako organizátora akcie. Tak to je už myslím trochu “cez”.
  Príliš skoro súdiš. Navyše, keď toho človeka ani nepoznáš. Nevieš, čo pre CB na Slovensku v minulosti robil, robí a ak mu zdravie poslúži ešte bude robiť.

  Druhá vec je politizovanie. Tento portál slúži na úplne niečo iné. Politické komentáre sem nepatria. Na to sú iné portály. Poprosím teda reagovať k téme a nie od témy.

  Neber to v zlom, ale kydať tu na svojich priateľov si nenecháme. Démon je náš člen roky a mimochodom bol za svoju dlhoročnú prácu ocenený aj cenou Cébéčkar roka 2019.

  Takže ešte raz rada. Nesúď, aby si nebol súdený.
  Ahoj a všetko dobré.

 6. kuzy73 povedal:

  To je dobre. Rozhodne nie je čo oslavovať. Ja som nežnú robil (bol som v štrajkovom výbore na našej škole.) Organizovali sme protesty, písali prejavy, petície a podobné blbosti . Teraz po rokoch musím priznať že sme pomohli vytvoriť horší režim ako sme mali vtedy. Papalášov máme oveľa horších, triedne rozdiely väčšie, nespravodlivosť násobne väčšia a vymožiteľnosť práva takmer nulová. Stačí si pozrieť debatu z roku 89 ako Kňažko odvodňuje revolúciu. “Triedne rozdiely, papaláši sa vozia na 613kach a bežný človek musí na škodovke. Riaditeľ má dvojnásobný plat ako robotník…”. Všetko čo tam ďalej hovorí je teraz horšie. Dnes teda nie je dôvod na revolúciu? Dnes máme tú vysnívanú spoločnosť kde sa máme všetci dobre?
  Viem to nie je o CB ale keď politizujete a CB sútaže spájaním s politickými udalostiam treba vedieť s čím to spájate. Proste zbavte sa toho a nespájajte to s politikou a žiadnou revolúciou. Verte, ten človek čo tomu dal názov “Nežná na CB” by to ešte v roku 89 nazval VOSR na CB. Je to stále rovnaký typ ľudí. Som si skoro istý že to vymysleli v ČR – tam bol totiž stále prebytok podobných aktivistov už aj pred r89. Len vtedy kopali za druhú stranu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*