RAPS 2020 ako pôjdeme tento rok

SCBR_logo_m Do redakcie prišla žiadosť o zverejnenie tohtoročnej trasy RAPSu, ktorú veľmi radi zverejňujeme…

 

Priatelia, opätovne vyrážame aj tento rok na púť po Slovensku. Chceme navštíviť čo najviac miest a stretnúť sa s Vami v jednotlivých regiónoch našej vlasti.

Ak Vám to čas dovolí, príďte sa s nami stretnúť vo Vašom regióne, podebatovať a nadviazať nové osobné priateľstvá. Ak Vám to ale čas, prípadne okolnosti nedovolia, urobte s nami spojenie aspoň na jednej frekvencii, ideálne by bolo samozrejme na viacerých.

Pre CB máme stanovený kanál č. 17, pre PMR kanál č. 7 a na 2m budeme dávať výzvy na frekvencii 145,500 MHz.

Každý, kto urobí platné spojenie a následne nám zašle na email „ ocbrraps@centrum.sk „ požiadavku, obdrží od nás potvrdenie o spojení v príslušnom pásme. Ak bude mať niekto platné spojenia v dvoch alebo troch pásmach, dostane od nás za každé spojenie potvrdenie samostatne.

Taktiež máme pre Vás nachystané online spojenie s RAPS 2020 na platforme „VIBER“ v skupine „ALL RADIO SK“, kde nás môžete sledovať počas celého putovania, vrátane momentálnej polohy, fotografií, videí a textov. Ak ešte nemáte VIBER v mobile nainštalovaný, tak si vyhľadajte – viber.com download- a tam si vyberiete inštaláciu pre svoje zariadenie. Po inštalácii zašlite SMS zo svojou volačkou a QTH, na tel 0903260186 následne budete zaradený do skupiny.

Môžete si pozrieť itinerár RAPSu, v ktorom sú vyznačené časy prejazdov jednotlivými mestami a miestami, taktiež plánované prestávky na stretnutia a miesta nocľahov :

Zároveň si môžete pozrieť mapy jednotlivých trás podľa dní a porovnať s itinerárom.

V prípade, že sa chcete s nami stretnúť a Vaše mesto nie je vyznačené s pauzou, kľudne nám dajte vedieť, v rámci časových možností si prestávku urobíme tak, aby sme sa mohli stretnúť a porozprávať. Poteší nás každé osobné stretnutie.

Dajte o sebe vedieť, chceme spoznať Váš región a vypočuť si aký život na pásme je u Vás.

Poslednou informáciou je radenie vozidiel RAPSu aj s posádkami a vyznačením pásma v ktorom budú vysielať.

Tak a to je na úvod všetko priatelia, počas RAPSu budeme fotografovať natáčať videá a robiť autentické zvukové nahrávky. Všetok tento materiál potom chceme spracovať do dokumentu, ktorý zverejníme a v prípade, že bude záujem môžeme odprezentovať na stretnutí SCBR.

Nuž dopočutia a dovidenia…

RAPS team OCBR

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE, AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

1 reakcia na RAPS 2020 ako pôjdeme tento rok

  1. SK798 povedal:

    Tak tento rok vás pravdepodobne neuvidím. Pri vašom piatkovom prejazde cez Nové Zámky budem bohužiaľ ešte v práci, ale budem Mirku bombardovať na 145.500MHz po príchode z práce domov. 😉 Tak nech vám hlavne počasie praje a šťastnú cestu. 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*