Stolový kalendár 2023

Do konca kalendárneho roka 2022 ostáva 77 dní. Rozmýšľali ste nad tým, aký kalendár si položíte na stôl 1. januára 2023?

Vlani som pripravil pre členov SCBR a ďalších záujemcov stolový kalendár s fotografiami z CB akcií. Na Remate v apríli 2022 viacerí z vás vyjadrili poďakovanie a vieru, že takýto kalendár bude SCBR rozdávať svojim členom aj v ďalšom roku. Vtedy som povedal, že ak bude dostatočný počet pekných fotografií s CB/PMR tématikou, nebude problém kalendár pripraviť a zadať do tlače.

Lenže…

…je polovica októbra a ja som zatiaľ dostal minimum fotiek (asi tri !) pre náš ďalší kalendár. Keďže v tomto roku chodím po kopcoch pomenej, nemám skoro nič nové vo fotoarchíve. Obraciam sa teda na vás s celkom urgentnou prosbou, prispejte nejakým svojím vhodným záberom zachytávajúcim váš portejbl, stretnutie, alebo iba nejaké vysielačkové zátišie doma v hamshacku.

Aké fotky očakávame?

 • plnofarebné fotografie, v plnej kvalite, vo formáte JPG.
  Je nutné zaslať ich e-mailom ( martin.znasik[zawin]gmail.com ) alebo cez nejaké úložisko, nie cez Facebook, Messenger, alebo WhatsApp a podobne.
 • Fotografie na výšku (portrét). Podľa vyjadrenia tlačiarne bude mať fotografia rozmer cca 95 x 110 mm (+popiska pod fotografiou)
 • Vaše vlastné fotografie, v žiadnom prípade nie prevzaté z internetu. Neradi by sme sa dostali s niekým do sporu.
 • Fotografie bez osôb alebo bez možnosti osoby identifikovať. Ak máte peknú fotku zachytávajúcu užívateľov CB/PMR pásma, musí byť k fotografii doložený písomný súhlas dotknutej osoby so zverejnením predmetnej fotografie. Tlačivo na požiadanie.

Veríme, že sa nám opäť podarí spoločne pripraviť  pekný vianočný drček pre všetkých užívateľov rádiových vĺn na Slovensku (a v zahraničí).

Zároveň tu je aj ponuka pre všetkých členov SCBR, ktorí by chceli viac ako jeden kus, koľko ďalších kusov by si chceli zakúpiť. Vlani bola cena 5 €/ kus  pri 200 kusovom náklade, predpokladáme zvýšenie cien, zatiaľ však nemáme kalkuláciu. Rovnaká ponuka je tu aj pre nečlenov SCBR. Napíšte nám prosím v komentároch, členovia SCBR, uveďte aj svoje SK číslo.

Marconi Partizánske, SK-424

 

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, CB, PMR, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na Stolový kalendár 2023

 1. Marconi PE povedal:

  Ahoj Palo,
  ďakujem za ponuku, ale použitím týchto fotografií akejkoľvek fotobanky by kalendár stratil na autenticite. Práve v tom je kalendár pekný, že sa na ňom podieľajú cébečkári vlastnými zábermi z portejblov alebo akcií, ktorých sa zúčastnili.

 2. Ahojte
  k článku ohľadne kalendára, platíme si portál envato elements, potrebujeme ho k svojej práci. Čokolvek odtiaľ stiahnem nepodlieha ochrane autorských práv a d§sledkov ktoré by z toho mohli vzniknúť, tak že je to použiteľné úplne v pohode trebárs aj pre ten kalendár. Mám možnosť odtiaľ stiahnuť bez vodoznakov čo potrebujem tak posielam link. Ak sa odtiaľ niečo niečo hodí treba pošli mi link , stiahnem to a pošlem v plnej kvalite. O radioamatérčine tam to ho zase tak veľa nie je a nájde sa. Krásny deň želáam. 73 . https://elements.envato.com/photos/cb+walkie-talkie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*