RAPS 2018 – prvé dojmy

Členovia a priaznivci Oblastného CB rádioklubu Stredné Považie pripravili a absolvovali prvú CB/PMR jazdu po Slovensku – Rádio-aktívne putovanie Slovenskom. V nedeľu, keď im chýbalo do cieľa asi 80 km, sme ich čakali na kopci nad Prievidzou a trochu ich vyspovedali…

Loading

O Marconi PE

Na CB pásme som od januára 1996. Členom Slovenského CB rádioklubu som sa stal v 1997. Som spolu zakladateľom exp. Marco Polo, neskôr exp. Baťovan. Cébečko ma sprevádza takmer všade. V roku 2008 som získal rádioamatérsku koncesiu N a v roku 2010 triedu E so značkou OM4MM. Venujem sa DXingu a kontestingu.
Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE. Zálohujte si trvalý odkaz.

3 reakcie na RAPS 2018 – prvé dojmy

 1. DEMONN povedal:

  priatelia, bol to pre nás neskutočný zážitok a zároveň aj veľká učebnica z ktorej budeme dlho čerpať. Ešte spracovávame zážitky ale aj chystáme články a videá z RAPSu, aby sme sa s Vami podelili o postrehy a dojmy. Ďakujeme všetkým čo s nami urobili spojenie na minimálne jednom pásmea pošlite nám podrobnosti o spojení do emailu vladodubnica@Outlook.sk aby sme Vám mohli zaslať potvrdenie o spojení. Samozrejme ďakujeme aj tým, čo nás počúvali ale sa na nás nedostali, nie vždy sa to podarí, možno nabudúce. V neposlednom rade ďakujeme za pomoc a propagáciu Markonimu Partizánske, veľmi nám pomohol. Mali sme ešte jedno eso v rukáve a to eso sedelo va Veľkej Javorune a sprostredkovávalo nám spojenie cez pol slovenska na slabšie stanice a pomáhal organizačne-eso má názov volačky Delta Stará Turá, týmto mu verejne ďakujeme za obetavú pomoc, je to správny chlap a počas RAPSu bol na správnom moeste 🙂 , teda ešteraz – naša vˇaka patrí Vám všetkým.
  Demon SK588.

 2. Jano Korňa povedal:

  V case ked ste prechadzali (podla rozpisu) Kysuce som strazil deti. aj som pocuval striedavo 1, 17, 77, 73 kanaly, ale neako sme sa netrafili. daval som aj vyzvy na 1 a 17 a nic.
  jedine kde som (asi) vas pocul bolo 145,500……kedze toto pasmo je pre mna len jednosmerne, tak som sa nemal ako ozvat.

 3. Jano Žiar povedal:

  Som rad ze som Vas spoznal nazivo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*