RAPS 2022 – zrušený!

Edit, 26.8.2022, 15:00
RAPS je zrušený. Viac informácií v komentári nižšie.

 

Bohužiaľ , pandémia nám v roku 2021 zabránila absolvovať cestu po Slovensku, ale nič neubralo našej chuti opätovne zorganizovať RAPS v termíne 26.-29.8.2022. Po dôslednom  uvážení, sme sa rozhodli cestu okolo Slovenska predĺžiť o jeden deň, a takto získaný čas venovať naším priateľom na východnom Slovensku.

To ale nič nemení na veci, že sa chceme venovať všetkým, ktorí sa budú s nami chcieť stretnúť aj osobne a nielen na pásme. Vysielať plánujeme v pásme CB kanál 17, PMR kanál 7 a HAM 145,500 MHz. Vysielanie bude počas celej cesty, čiže podľa itinerára nás môžete počuť v daný čas na danom mieste.

Priebeh RAPSu 2022 budete môcť sledovať v reálnom čase na platforme VIBER, kam budeme zadávať polohu, správy a videá z priebehu.  Sieť VIBER je zdarma, môžete si ju stiahnuť do svojho zariadenia a následne vyhľadať účet ALL RADIO SVK. po pripojení sa k sieti nás môžete sledovať. V itinerári sú  vyznačené aj pauzy v jednotlivých mestách, to ale neznamená, že nemôžeme zastaviť hocikde, ak nás o to požiadate, lebo našou prioritou je stretnúť sa s Vami.

Taktiež pripájame aj mapu RAPSu, v ktorej sú vyznačené trasy podľa jednotlivých dní, pričom tretí deň je na Zemplínskej Šírave. Ten chceme venovať naším priateľom z regiónu. Doteraz sme sa vo východoslovenskom regióne zdržali maximálne 3-4 hodiny a museli sme ísť ďalej, no táto partia ľudí si zaslúži oveľa viac našej pozornosti, nakoľko sú to skvelí ľudia a vždy sa medzi nimi cítime ako doma, za čo im ďakujeme.

Priatelia, dajte vedieť na pásme všetkým, že RAPS 2022 bude a urobte si s nami spojenie. Ak by mal niekto záujem, môže požiadať o QSL zo spojenia a nezáleží na tom v akom pásme spojenie urobíte. V prípade, že sa Vám zadarí a urobíte spojenie na každom pásme budete mať k dispozícii 3 QSL. O lístok môžete požiadať prostredníctvom elektronickej pošty na adrese: vladodubnica2017(zavináč)outlook.sk.

Takže, do videnia priatelia!

Za RAPS 2022
Démon Dubnica, SK-588

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE. Zálohujte si trvalý odkaz.

6 reakcií na RAPS 2022 – zrušený!

 1. Marian Michalková povedal:

  Ahojte, nevadí. Na budúci rok to určite vyjde, veľa zdaru.
  Marian Michalková 73.

 2. slavo 58 povedal:

  ….a ja som kričal a kričal- Zvolen, BB a teraz viem prečo bolo ticho…škoda.

 3. Vlado Voroš povedal:

  Priatelia, s ľútosťou musím oznámiť, že z technických dôvodov musíme tohoročný RAPS zrušiť. Jedná sa o súhru náhod, ktoré sa naakumulovali tesne pred uskutočnením a nedali sa predvídať. Je nám to úprimne ľúto, vložili sme množstvo energie do príprav a propagácie RAPSU a do poslednej chvíle sme dúfali, že všetko dobre dopadne, no nestalo sa tak. Ospravedlňujeme sa touto cestou všetkým, ktorý mali v pláne sa s nami stretnúť osobne, alebo urobiť spojenia. Za RAPS 2022 Demonn SK588.

 4. imnex povedal:

  Koho čakáte na šírave ? kdo sa ohlásil ? ĎAKUJEM

 5. Váňa Holíč povedal:

  Pozdravujem posádku! Na ceste hlavne šťastlivo a veľa spojení!

 6. Vlado Voroš povedal:

  ak si chcete pozrieť krátku videoupútavku prikladám link, ktorý si skopírujte do prehliadača
  https://www.youtube.com/watch?v=KB-ztt_4ZXk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*