STRETNUTIE DONOVALY 2022

Pozvánka na jesenné stretnutie na Donovaloch

Rádioklub Barbakan si ťa znovu dovoľuje pozvať na

STRETNUTIE PRIAZNIVCOV RÁDITECHNIKY
A VYSIELANIA

DONOVALY 2022.

Stretneme sa na obvyklom mieste. Ak si tam už bol, tak potrebuješ vedieť už len termín. Ten je ako minulé roky druhý septembrový víkend. Tento rok to pripadlo na 9-11. septembra. Ak si tam ešte nebol, koná sa to v altánku Chaty pod Magurou. Môžeme ti len povedať, že ťa čaká stretnutie s ľuďmi, ktorých si možno doteraz poznal len ako hlas z reproduktora. Máš tu šancu pre výmenu vedomostí, kúpu toho, čo možno už dávno zháňaš, alebo predaj toho, čo chceš poskytnúť niekomu ďalšiemu.

Hladný neostaneš. Máš na výber dve možnosti: jedlo v reštaurácii, alebo guláš, ktorý navaríme. Po oficiálnom programe sa nudiť nebudeš, len ak by si sa chcel. Je tu príroda, miestne atrakcie a lanovka. Niektorí z nás plánujeme ostať do nedele, teda sám neostaneš. Ak nás bude viacej, ubytovanie je možné aj vo vedľajšom hoteli Zornička. Tak teraz vieš, už všetko.

Milá dáma,
neboj sa, nezabudli sme na teba. Len nám musíš odpustiť, že ťa oslovujeme neskôr. Musíš priznať, že žien holdujúcim tomuto typu zábavy, je dosť málo. Ak sa pripojíš, budeš isto za hviezdu a sama sedieť nebudeš. A ak si lepšia polovička už osloveného rádioamatéra, tak neváhaj, si vítaná. Hlavne vďaka tvojej trpezlivosti sa môžeme porozprávať s tvojou hlavou rodiny.

Všetci ste vítaní, už sa tešíme 73!

Za organizátorov
Tarzan Banská Bystrica

 

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKCIE A SÚŤAŽE. Zálohujte si trvalý odkaz.

2 reakcie na STRETNUTIE DONOVALY 2022

  1. Tarzan Banská Bystrica povedal:

    Ahoj Matúš, ospravedlňujem sa za absenciu týchto informácií. Začiatok oficiálnej časti v sobotu je cca 9:00, aj minulé akcie sa začínali neskôr kvôli ešte cestujúcim ľudom. Ubytovanie je Chata pod Magurou http://www.maguradonovaly.sk, treba sa ohlásiť, že patríš k rádioamatérom. Alebo Penzión Zornička, ktorý je v tesnej blízkosti http://www.penzionzornicka.sk

  2. Matúš - KVP povedal:

    Ahojte, nejaké info ako pri Remate, kde zavolať a rezervovať si ubytovanie a približný začiatok, koniec. Ďakujem pekne a 73 posiela Matúš – KVP

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*