CB report po novom

Redakcia Vášho obľúbeného časopisu prináša do budúcna zmeny vo vydávaní…

 

Ako redakcia sme mali pôvodne v pláne urobiť prvé číslo v takom termíne, aby bolo zároveň pozvánkou na CB stretnutie Remata, ktorá sa malo konať 25.apríla. Do našich plánov ale zasiahla vyššia moc a stretnutie Remata muselo byť odložené na neurčito. Tým pádom sme už pripravený časopis museli prerobiť. Následne pribudol ďalší problém a to problém s tlačou časopisu.

Po dlhých debatách a diskusiách sme sa rozhodli pre nasledovné riešenie. CB report pôvodne vychádzal dva krát ročne. Aj vzhľadom na situáciu sme sa rozhodli vydávať štyri čísla a to dve v klasickej papierovej podobe a ďalšie dva, ktoré ale budú iba v digitálnej podobe, pre tých, ktorí majú nahlásený digitálny odber.

Tieto dva čísla, ktoré doteraz neboli, budú akýmsi spestrením a rozšírením o články, ktoré by sa do časopisu inak nedostali. Dôvodom zvýšenia počtu čísel je, aby boli informácie v ňom aktuálne a aby členovia SCBR boli viac a rýchlejšie informovaní.

Tlač a náklady na štyri čísla časopisu by však SCBR finančne nezvládol. Aj na toto sme ale našli riešenie a ním je digitálny odber. Aktuálne má digitálny odber aktivovaných asi 42% členov. V prípade, že by sme dosiahli 70%, tak by náklady na tlač a poštovné klesli natoľko, že by to umožnilo tlač a distribúciu všetkých čísiel všetkým! Boli by sme teda spokojní všetci. Tí čo majú nahlásený digi odber by dostali 4 PDF časopisy a tí ostatní by dostali 4 čísla v papierovej forme.

Na to ale potrebujeme, získať ďalších približne 30-40 digitálnych odberateľov, čo nebude ľahké. Prosíme teda členov, aby si nahlásili digitálny odber čím skôr a pomohli nám tým čo najrýchlejšie k splneniu tohto cieľa.

Vo finálnej podobe, aby teda aprílové číslo 01/2020 CB reportu dostali digitálni odberatelia ihneď a papieroví až keď bude možná papierová tlač.

Prezídium SCBR

 

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

4 reakcie na CB report po novom

 1. števo zv povedal:

  Doplnil som do článku link, kde treba vyplniť formulár.

 2. Pascal ba sk793 povedal:

  Aj ja mam zaujem o digital sk 793

 3. števo zv povedal:

  Ahoj Stanly…

  Ďakujeme za Tvoj záujem, ver že na výrobe nielen Tvojho preukazu sa aktívne pracuje.
  Zvažujeme však, že ho vzhľadom na aktuálnu situáciu v tlačiarňach nebudeme tlačiť na profi tlačiarňach, ale políčko s volačkou vypíšeme ručne.

 4. Stenly povedal:

  Veľmi rád by som dostával cb report v digitalnej podobe len mi ešte neprišiel členský preukaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*