#3 Slovenský CB rádioklub informuje

Opäť niekoľko malých noviniek, čo nového v klube…

 

 

1. Na stretnutí Remata 2021 bol každému členovi vyrobený a prinesený hrnček s volačkou a logom SCBR k 30-tej výročnici založenia klubu. Väčšinu hrnčekov Ste si prevzali, prípadne zobrali svojim kamarátom. Veľká časť z nich ale zostala neprevzatých. Sú u prezidenta SCBR Mira Banská Bystrica a ich prevzatie si s ním musíte dohodnúť individuálne (telefón, email, FB, …). Našim cieľom je, aby každý hrnček mal čím skôr svojho majiteľa.

2. Na webe bola do sekcie Akcie a súťaže pridaná nová položka – Majstrovstvá SR v práci na CB. Nájsť tam môžete propozície ale hlavne priebežné poradie po vyhodnotených pretekoch. Aktuálne boli vyhodnotené počas roka zatiaľ iba dva preteky a to Jarný CB Závod a Éter bez Hraníc. Postupne budú pribúdať ďalšie a ďalšie, až na konci spoznáme nultého víťaza.

3. V záverečnej fáze je príprava druhého čísla CB reportu. Bude tam skladba rôznych článkov z rôznych oblastí a tak sa opäť máte na čo tešiť. Opäť pripomínam (hlavne novým členom), že SCBR ide s dobou a CB report je možné odoberať aj digitálne. Šetríme tým nielen naše lesy, ale aj financie klubu. Digitálny odber je možné si aktivovať na tomto odkaze. Ďakujeme, že šetríte náš čas a aj financie klubu.

4. SCBR hľadá niekoho, kto má doma niekde poctivo odložené všetky čísla CB reportu od začiatku vydávania. Prípadne ak nie všetky, tak čo najviac. Pracujeme na kompletnom zozname výtlačkov. Ozvite sa kľudne aj mne (Števovi Zvolen) akoukoľvek formou. Vopred Ďakujeme.

5. Informoval som o tom na Remate, ale nie všetci členovia tam boli prítomní, tak zopakujem. Ak ste zmenili svoju adresu, prosím napíšte nám aktuálnu adresu, nakoľko niekoľko CB reportov sa nám vrátilo s pečiatkou adresát neznámy. Prípadne si nahláste digitálny odber, ako som písal vyššie.

Pekný zbytok dovoleniek priatelia.
73
Števo Zvolen SK-525

Loading

Tento obsah bol zaradený v AKTUALITY, SCBR. Zálohujte si trvalý odkaz.

1 reakcia na #3 Slovenský CB rádioklub informuje

  1. Martin SK-001 povedal:

    RE : 4. SCBR hľadá niekoho, kto má doma niekde poctivo odložené všetky čísla CB reportu od začiatku vydávania. .. Števo, nejaké čísla som už dával (Albbertovi, Mirccimu), skúste urobiť/zverejniť zoznam, ktoré už máte a ktoré vám ešte chýbajú.. Potom ešte pohľadám v mojich archívoch. V časoch, keď som ešte šéfredaktoroval ja, tak som poctivo zasielal “povinné výtlačky” CB-Reportu do SNK v Martine, tam sa dajú vyhľadať/zapožičať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*